Card image cap

Psie Przedszkole

W twoim domu pojawił się wymarzony szczeniak, adoptowany czy kupiony jest w końcu z Wami! Psie przedszkole to miejsce gdzie uczycie się siebie wzajemnie, zdobycie swoje zaufanie i powoli wkraczacie w świat szkoleń. Dzięki psiemu przedszkolu dowiesz się co to socjalizacja i dlaczego ma tak ważny wpływ na resztę Waszego wspólnego życia! Na kursie uczymy się podstaw włączając w szkolenie zabawę i naukę budowana relacji pies-przewodnik. To jest ten czas gdy wszystko się zaczyna.

Card image cap

Pies towarzyszący - stopień 1

Czy twój pies ciągnie na smyczy? Nie przychodzi na zawołanie? Zjada wszystko co znajdzie na dworze?! To szkolenie jest dla Waszego duetu! 8 spotkań + egzamin. Spotkania odbywają się w grupie max.5 psów. Udział w szkoleniu zostaje poprzedzony indywidualnym bezpłatnym spotkaniem w cenie kursu. Pomogę Wam dobrać ścieżkę szkolenia i zacząć szkolenie już w otoczeniu psa czyli domu. Dowiecie się jak uczymy i dlaczego bez łapówek w postaci smaczka?

Card image cap

Pies towarzyszący - stopień 2

Tutaj uczymy się w trudnych rozproszeniach. Dodajemy chodzenie na i bez smyczy w kontakcie i aport. Wszystkie informacje udzielane są podczas spotkania konsultacyjnego w cenie kursu.

Card image cap

Terapia psów lękowych

Terapia psów lękowych bądź agresywnie lękowych to terapia dobierana indywidualnie podczas spotkania konsultacyjnego. Często poważny problem w oczach opiekuna wynika z braku komunikacji z podopiecznym lub zaniedbaniem podstawowych potrzeb psa. Uczymy się poznawać psa i pozwalamy mu nam zaufać. Szczegóły telefonicznie.

Card image cap

Zajęcia edukacyjne

Oferujemy również zajęcia kynoedukacyjne. Pokazujemy dzieciom jak zachowywać się bezpiecznie w otoczeniu psa którego znamy, obcego i jak witać się z czworonogami. Uczymy podstawowych zachowań przy psie oraz przedstawiamy w przystępny dla dzieci sposób formę psiej komunikacji. Koszt zajęć ustalany jest indywidualnie.